Samsung Galaxy Note 8 tanıtıldı. Bugün New York’ta gerçekleşen lansman ile aynı anda Türkiye’de de gösterilen Galaxy Note 8 resmi olarak tanıtıldı. Samsung’un amiral gemisi Galaxy Note 8 özellikleri ve fiyatı.

 

amsung Galaxy Note 8 tanıtıldı ve ön sipariş tarihleri de belli oldu. Samsung’un amiral gemisi olarak tanıttığı Galaxy Note 8, ABD’de ön siparişleri yarın itibarı ile alınmaya başlayacak.

Samsung Galaxy Note 8 Özellikleri

Samsung’un merakla beklenen son amiral gemisi Note 8 için her detay netleşti. Son zamanların iddialı işlemcilerinden Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisi ile raflardaki yerini alacak Galaxy Note 8’de 6 GB’lık RAM yer alıyor. 6.3 inçlik Super AMOLED ekrana sahip olan Samsung Galaxy Note 8 kullanıcısına 1440×2960 piksellik çözünürlük sunuyor.

Buraya kadar Note 8 için herşey olması gerektiği gibi pek tabi. Samsung’u eski modellerinden ayıran en net fark ise pek tabi çift kamera oldu. 12 MP çözünürlükte çift kameraya sahip olan. 3300 mAh’lik batarya ile günlük kullanımda tüm günü rahatlıkla çıkarmanıza yetecek gibi görünüyor. Note 7’de yaşanan pil kaynaklı patlama vakaları da pil kapasaitesi konusunda kullanıcıları kaygılandırmaya yetiyor. Buna ek olarak Samsung Note 8’te artık S-Pen çok daha etkili kullanılabiliyor.

15 Eylül 2017 itibariyle satışta olacak Samsung Galaxy Note 8 4999 TL ile satışa çıkacak